verisign
13 آذر 1401 - 11:06

محموله بزرگ انواع مواد محترقه در کردستان کشف شد

فرمانده انتظامی استان کردستان از کشف ۸۶۴ هزار و ۲۰۰ عدد انواع موادمحترقه در شهرستان بیجار خبر داد.

سردار علی آزادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیجار از کشف محوله بزرگ موادمحترقه در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان با همکاری پلیس شهرستان بیجار با اقدامات فنی و پلیسی از حمل محموله مواد محترقه قاچاق به وسیله یک دستگاه وانت نیسان مطلع و رسیدگی به موضوع را دستور کار خود قرار دادند. 

وی افزود: مأموران پس از هماهنگی با مراجع قضایی، خودرو مورد نظر را که در حال تردد در محورهای مواصلاتی شهرستان بیجار بود شناسایی و متوقف کرده و در بازرسی از آن 864 هزار و 200 عدد انواع موادمحترقه قاچاق و غیر مجاز کشف شد. 

فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه کارشناسان ارزش محموله کشف شده را 5 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، گفت: در این راستا یک متهم دستگیر که جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد. 

بازداشت سارق اماکن خصوص در سنندج

وی همچنین از بازداشت سارق اماکن خصوصی با کشف 20فقره سرقت در سنندج خبر داد و عنوان کرد: با وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی در این شهرستان شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار، مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت. 

آزادی اعلام کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی استان با  اشراف اطلاعاتی و اقدامات پلیسی سارق را شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش بازداشت کردند. 

فرمانده انتظامی استان کردستان خاطرنشان کرد: در تحقیقات به‌عمل آمده، سارق به 20فقره سرقت اماکن خصوصی اعتراف کرده و متهم به همراه پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت. 

انتهای پیام/486/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 896452