verisign
10 دی 1401 - 15:09

انتخاب راه درست در سختی ها مهم است

کرمان - جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امام علی (ع) با اشاره به حوادث ماه های اخیر گفت: انتخاب راه درست در سختی ها مهم است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامحسین غیب پرور ظهر شنبه در یادواره شهدای مدافع سلامت استان کرمان گفت: یا می‌توانیم مسائل شهدا را روایتگری کنیم و یا می‌توانیم بالاتر از روایتگری اقدام کنیم و به اوضاع نگاه تحلیلی داشته باشیم؛ بنابراین مهم این است از مکتب و راه شهدا به خوبی بهره ببریم.

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امام علی (ع) بیان کرد: این دوران حساس است و خدا کند دینمان را در این شرایط حفظ کنیم؛ در سه ماه اخیر خیلی‌ها رفوزه شدند؛ درست است گرانی، بیکاری، تورم و غیره وجود دارد اما راهش اغتشاش نیست.

وی ابراز کرد: در تمام دنیا مشکلاتی همانند بیکاری، تورم، گرانی و غیره وجود دارد ولی در هیچ جا دنیا شرایطی همچون کشور ما به وجود نمی‌آورند اما زمانی که نوبت به ما می‌رسد باید جنگ احزاب راه بیاندازند؟ آیا این افراد واقعاً دلشان برای مهسا امینی سوخته بود؟ برخی خواص در اتفاقات اخیر رفوزه شدند.

سردار غیب پرور با طرح این سوال که آیا پاسخ راه حاج قاسم این بود که برخی از خواص سکوت کنند، خاطر نشان کرد: دینداری هزینه دارد؛ در آخر الزمان دو راه کفر و حق وجود دارد و باید دقت کنیم که راهمان را به درستی انتخاب کنیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 945710